Električar

Puno radno vrijeme @Posao na dlanu u Electrician Pošaljite posao e-poštom
  • Udio:

Detalji posla

  • ID posla 6193
  • Razina karijere Ostalo
  • Iskustvo 2 godine
  • Kvalifikacije Diploma
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Donja promocija

Opis posla

Za našeg klijenta u Austriji, agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo 3 ELEKTRIČARA za rad u prehrambenoj industriji (m/ž/n).

  • Mjesto rada je Klagenfurt.

Aktivnosti / Zadaci:

  • Održavanje i popravci industrijskih proizvodnih strojeva za prehrambenu industriju;
  • Identificiranje i uklanjanje grešaka;
  • Pridržavanje sigurnosnih propisa i higijenskih standarda koji vrijede u prehrambenoj industriji.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije + vlastiti auto (za potrebe odlaska na posao);
  • Stručna sprema: KV/SSS istog ili srodnog usmjerenja;
  • Min. 1-2 godine radnog iskustva;
  • Mogućnost sporazumijevanja na njemačkom jeziku min. B1;
  • Spremnost na rad u smjenama.

Nudimo:

  • Mogućnost pregovaranja o željenoj plaći – sukladno radnom iskustvu, kvalifikacijama i razini poznavanja njemačkog jezika;
  • Naknada za smještaj se odbija mjesečno od plaće – cijena smještaja ovisi o lokaciji.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

hrCroatian