Varioc

Puno radno vrijeme @Posao na dlanu u Gradjevinarstvo , u Proizvodnja Pošaljite posao e-poštom
  • Udio:

Detalji posla

  • ID posla 6208
  • Razina karijere Ostalo
  • Iskustvo Manje od 1 godine
  • Kvalifikacije Diploma
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Donja promocija

Opis posla

Potrebni varioci za rad u Njemačkoj na lokaciji 77836 Rheinmünster !

  • Mjesto rada: 77836 Rheinmünster

Aktivnosti/Zadaci:

  • Zavarivanje lima debljine 2mm – 6mm;
  • Čitanje liste dijelova/plan;
  • Klasična čelična konstrukcija;
  • Proizvodnja dijelova za poljoprivrednu mehanizaciju;
  • Iskustvo poželjno, nije obavezno;
  • Veći dijelovi se transportuju kranom;
  • Dugoročno radno mjesto.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Sporazumijevanje na njemačkom jeziku A2/B1;
  • Stručna sprema: KV/SSS istog ili srodnog usmjerenja;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog auta – prednost, nije uvjet;
  • Spremnost na rad u 3 smjene.

Nudimo:

  • Plaća: 2300€/neto + dodaci (doplata nedjeljom i doplata za noćnu smjenu);
  • Smještaj besplatan.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

Ostali poslovi koji bi vam se mogli svidjeti

hrCroatian