Električar (konstrukcija električnih ormara)

Puno radno vreme @Посао на длану in Elektrotehnika Pošaljite posao e-poštom
  • Objavi:

Detalji posla

  • ID posla 6263
  • Nivo karijere Ostalo
  • Iskustvo Bez iskustva
  • Kvalifikacije Srednja skola
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Боттом Промо

Opis posla

Potrebni električari (konstrukcija električnih ormara) za rad u Njemačkoj na lokaciji 91052 Erlangen !

  • Mjesto rada: 91052 Erlangen

Aktivnosti/Zadaci:

  • Održavanje proizvodnih mašina;
  • Provjera kablova;
  • Rad na električnim ormarima (montaža i povezivanje);
  • Zamjena svjetiljki ili postavljanje utičnica.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Sporazumijevanje na njemačkom jeziku A2;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog auta;
  • Rad u dvije smjene;
  • Sposobnost čitanja elektroshema i električnih dijagrama;
  • Sposobnost planiranja, instalacije i održavanja električnih sistema;
  • Sposobnost montaže i povezivanja električnih ormara;
  • Poznavanje alata i opreme za rad.

Нудимо:

  • Plaća: 2200€/neto + dodaci (doplata nedjeljom i doplata za noćnu smjenu);
  • Smještaj besplatan.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

Drugi poslovi koji bi vam se mogli svideti

sr_RSSerbian