Operater CNC mašina

Puno radno vreme @Посао на длану in Mašinstvo Pošaljite posao e-poštom
  • Objavi:

Detalji posla

  • ID posla 6222
  • Nivo karijere Ostalo
  • Iskustvo Manje od 1 godine
  • Kvalifikacije Srednja skola
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Боттом Промо

Opis posla

Potrebni operateri CNC mašina za rad u Njemačkoj na lokacijama 07622 Schopfheim i 79539 Lörrach !

  • Mjesto rada: 07622 Schopfheim i 79539 Lörrach

Aktivnosti/Zadaci:

  • Rad na CNC mašinama;
  • Postavljanje i skidanje dijelova;
  • Vršenje korekcija alata;
  • Provjera preciznosti;
  • Rad s mjernim instrumentima – šublerom, laserskim mjeračem;
  • Skidanje oštrih ivica s dijelova i po potrebi pranje.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Sporazumijevanje na njemačkom jeziku A2;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i auta;
  • Spremnost za rad u tri smjene:
    • Prva smjena: 6:00h – 14:00h;
    • Druga smjena: 14:00h – 22:00h;
    • Treća smjena: 22:00h – 6:00h.

Нудимо:

  • Plaća: 2300€/neto + dodaci (doplata nedjeljom i doplata za noćnu smjenu);
  • Smještaj besplatan.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

Drugi poslovi koji bi vam se mogli svideti

sr_RSSerbian