Pekari

Puno radno vreme @Посао на длану in Zanat Pošaljite posao e-poštom
  • Objavi:

Detalji posla

  • ID posla 6187
  • Nivo karijere Ostalo
  • Iskustvo Bez iskustva
  • Kvalifikacije Srednja skola
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Боттом Промо

Opis posla

За нашег клијента у Немачкој тражимо агенцију за привремено запошљавање PEKARE (m/ž/n).

  • Mjesto rada je 91052 Erlangen.

Aktivnosti / Zadaci:

  • Proizvodnja kruha i drugih pekarskih proizvoda;
  • Rad prema receptima;
  • Korištenje različitih peći za pečenje;
  • Održavanje urednosti radnog mjesta;
  • Odabir sastojaka za proizvodnju, briga o pravilnom skladištenju;
  • Rad prema higijenskim propisima.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije + vlastiti auto (za potrebe odlaska na posao);
  • Stručna sprema: KV ili SSS – smjer pekar;
  • Posjedovanje sanitarne knjižice – prednost;
  • min. 1 godina radnog iskustva;
  • Mogućnost sporazumijevanja na njemačkom jeziku min. A2 (u govoru i pismu).

Нудимо:

  • Plaća ca. 2.250 € neto/mjesečno za poreznu klasu 1 (samac) + dodaci za smjenski rad;
  • Smještaj je besplatan – plaća ga poslodavac za Vas;
  • Smještaj je u dvokrevetnim sobama sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice sa ostalim sustanarima;
  • Posao je u noćnoj smjeni;
  • Prekovremeni rad, rad noću, nedjeljom i praznicima se dodatno plaća.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

Drugi poslovi koji bi vam se mogli svideti

sr_RSSerbian