Vozač viljuškara

Puno radno vreme @Посао на длану in Transport, nabavka, logistika Pošaljite posao e-poštom
  • Objavi:

Detalji posla

  • ID posla 6259
  • Nivo karijere Ostalo
  • Iskustvo Bez iskustva
  • Kvalifikacije Srednja skola
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Боттом Промо

Opis posla

Potrebni vozači viljuškara za rad u Njemačkoj na lokaciji 04349 Leipzig !

  • Mjesto rada:04349 Leipzig

Aktivnosti/Zadaci:

  • Unutarnji transport putem viljuškara:
    • Utovar i istovar putem viljuškara;
    • Provjera ulaza i izlaza robe;
    • Rad s MDE uređajima (uređajima za unos podataka);
    • Skladištenje i komisioniranje robe.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Sporazumijevanje na njemačkom jeziku B1;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog auta;
  • Rad u dvije smjene;
  • Ispravno pripremanje proizvoda u vezi s količinom, vrstom, skladištenjem itd.;
  • Posjedovanje dozvole za vožnju viljuškara.

Нудимо:

  • Plaća: 1900€/neto + dodaci (doplata nedjeljom i doplata za noćnu smjenu);
  • Smještaj besplatan.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

Drugi poslovi koji bi vam se mogli svideti

sr_RSSerbian