Vozač viljuškara sa magacinskim poslovima

Puno radno vreme @Посао на длану in Transport, nabavka, logistika Pošaljite posao e-poštom
  • Objavi:

Detalji posla

  • ID posla 6262
  • Nivo karijere Ostalo
  • Iskustvo Bez iskustva
  • Kvalifikacije Srednja skola
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Боттом Промо

Opis posla

Potrebni vozači viljuškara za rad u Njemačkoj na lokaciji 74572 Blaufelden !

  • Mjesto rada: 74572 Blaufelden

Aktivnosti/Zadaci:

  • Promjenljiva zaduženja kao vozač viljuškara, kako je navedeno ispod:
    • Komisioniranje u visokom skladištu;
    • Praćenje ulaza i izlaza robe;
    • Učitavanje i istovar kamiona pomoću viljuškara s prednjim postoljem;
    • Skeniranje paleta prilikom unosa i izlaza;
    • Korištenje viljuškara s teleskopskom rukom (vozač sjedi u radnoj kabinici / sjedištu koje se kreće prema gore) za unos i iznos robe do visine od 16 metara;
    • Unos i iznos paleta u visoko skladište prema komisionarskoj listi;
    • Provjera robe prilikom unosa i smještaj na odgovarajuće mjesto na policama;
    • Pakiranje i dostava;
    • Pakiranje robe na paletama;
    • Repakiranje robe;
    • Slaganje paleta prema komisionarskom popisu;
    • Pomicanje materijala s rukom ili viljuškarom;
    • Provjera ulazne robe;
    • Upotreba viljuškara s prednjim postoljem;
    • Upotreba ručne dizalice (ameise);
    • Upotreba viljuškara za visoko skladište;
    • Upotreba skenera.

Preduvjeti:

  • Posjedovanje državljanstva zemlje članice EU;
  • Sporazumijevanje na njemačkom jeziku A2;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog auta;
  • Rad u dvije smjene;
  • Njemačka dozvola za vožnju viljuškara je prednost / Može se steknuti;
  • Bez straha od visina;
  • Obuka za sigurnost i spuštanje je prednost, ali se redovno provodi u firmi (nije obavezno);
  • Fizička spremnost i izdržljivost.

Нудимо:

  • Plaća: 1800€/neto + dodaci (doplata nedjeljom i doplata za noćnu smjenu);
  • Smještaj besplatan.

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com !

Drugi poslovi koji bi vam se mogli svideti

sr_RSSerbian