Vozač viljuškara

Puno radno vreme @Посао на длану Pošaljite posao e-poštom
  • Objavi:

Detalji posla

  • ID posla 6145
  • Nivo karijere Ostalo
  • Iskustvo Bez iskustva
  • Kvalifikacije Srednja skola
  • Pol / Zapošljavaju se oba pola

Боттом Промо

Opis posla

Za našeg klijenta u Ingolstadtu/ bližoj okolici tražimo 1 VILIČARISTA / VOZAČA VILIČARA  (m/ž/d)

Aktivnosti / Zadaci:

  • Upravljanje prednjim viličarem u proizvodnji autodijelova: opskrbiljivanje proizvodnog pogona, utovar/istovar, skladištenje;
  • Rad prema uputama i dokumentaciji;
  • Posao u 2/3 smjene: jutarnja/popodnevna/noćna.

Preduvjeti:

  • EU državljanstvo;
  • Aktivno poznavanje njemačkog jezika na min. A2 razini (razumijevanje uputa, dokumenata, komunikacija sa radnim kolegama);
  • EU dozvola za upravljanje viličarem;
  • Vozačka dozvola B kategorije (za prijevoz od smještaja do posla – ca. 5-6 km);
  • Spremnost na rad u smjenama.

Нудимо:

  • Sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom i odličnim uvjetima rada;
  • Ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme;
  • Osiguran smještaj u okolici od 5-6 km uz prijavu na adresu (cijena od 395 € se obračunava na plaći);
  • Smještaj je u dvokrevetnoj sobi sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice;
  • Mogućnost najma auta od firme – trošak od 150 € mjesečno plus gorivo;
  • Pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj.

Плаћа:

  • 13,50 € bruto/sat plus 15 € neoporezivi dodatak po radnom danu = ca. 1.800 € neto mjesečno plus smjenski dodaci.

*Plaća / Satnica raste sukladno tarifnom ugovoru.

*Prekovremeni 25%, noćni rad 25%, nedjelje 50%, blagdani 100%

Prijave za posao isključivo putem web stranice. Za sva dodatna pitanja kandidati se mogu javiti putem e-maila na sl. adresu: nermina_ramic@live.com.

Drugi poslovi koji bi vam se mogli svideti

sr_RSSerbian